Print
Zoom In
Zoom Out

مسئول جدید مرکز تربیت مبلّغ معلم معرفی شد

شناسه مطلب: 12782
زمان انتشار: يكشنبه 02 آبان 1400 ساعت 21:37

با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان، حجت الاسلام سید صمد موسوی به عنوان مسئول جدید مرکز تربیت مبلغ معلم معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد همکاریها، حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان  امروز، ضمن بازدید از مرکز تربیت مبلّغ معلّم حوزه‌های علمیه با مسئولین این مرکز به بحث و تبادل نظر پرداخت. 

در این دیدار،حجت الاسلام والمسلمین ملانوری مدیر مجتمع آموزشی پژوهشی تبلیغ، ضمن تشکر از دکتر خنیفر بابت حمایت ها و همراهی در تأسیس مرکز تربیت مبلغ معلم و تثبیت آن، حجت الاسلام والمسلمین سید صمد موسوی را به عنوان مسئول جدید مرکز تربیت مبلغ معلم معرفی کرده و ابراز  داشت: آقای موسوی از فضلای حوزوی می‌باشند که در تحصیلات دانشگاهی نیز در سطح دکتری برخوردار هستند و بیش از ۱۵ سال سابقه موفق در امور آموزشی، فرهنگی و تربیتی در مراکز مختلف دارند و از ویژگی‌های ایشان آشنایی بالا با کار در آموزش و پرورش و امور تربیتی می‌باشد.

وی با تأکید بر اصالت حوزوی مرکز اعلام داشت: از هر مسیری که بتوان شرایط ورود ضابطه مند و قانونی طلاب و روحانیون به آموزش و پرورش را تسهیل کرد حمایت کرده و تمام توان خود را بر این امر معطوف خواهیم کرد. 

در ادامه حسین خنیفر، رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان اهمیت و ضرورت تأسیس مرکز تربیت مبلغ معلم گزارشی از تاسیس و اقدامات انجام شده، ارائه داده و افزودند: ورود فضلای حوزوی به آموزش و پرورش امر مبارکی است که باید زودتر انجام می پذیرفت و بحمدالله با تلاش و همراهی آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه این کار به سرانجام رسیده و امیدواریم در مدیریت جدید شاهد پیشرفت هرچه بیشتر آن باشیم.

وی ضمن تأکید بر تلاش برای افزایش جذب مبلغ معلمان بیان داشت: لازم است با جذب اساتید قوی و کارآمد، تعامل سازنده با مراکز و نهادهای مرتبط، پاسخ گویی به شبهات و گزارش دهی مستند و افزودن فعالیتهای پژوهشی و مجلات علمی پژوهشی مرکز را به اهداف خود نزدیکتر کنیم.

در پایان حجت الاسلام سید صمد موسوی مسئول جدید مرکز تربیت مبلغ معلم، ضمن تشکر از دکتر خنیفر در بیان برنامه های جدید مرکز گفت: تلاشمان این است تا با ارتباط بیشتر با دانشگاه فرهنگیان و ارتقای مرکز بتوانیم مسیر ورود حوزویان به آموزش و پرورش را هموار کنیم. پیگیری جدی جهت تصویب مصوبات، رسمیت بخشی و تسهیل در امور اداری و پشتیبانی، تقویت شوراها، گروههای علمی و پژوهشی با حضور اساتید قوی و تراز اول و فعال سازی و  بهره‌گیری از ظرفیت تبلیغی تربیتی مبلغ  معلمان در عرصه آموزش و پرورش از مهم ترین اقدامات این مرکز خواهد بود.

یادداشت رسیده

خون شهید مدرس جوهرمشق دمکراسی برای وطن دوستی

نماهنگ/ روایتی از آخرین دیدار مادر شهید معماریان

کارگاه تخصصی توانمندسازی مربیان پرورشی در فومن برگزار شد

نایب رئیس کمیته همکاریها:

تعمیق باورهای دینی از اولویت های اصلی دستگاه تعلیم و تربیت استان است

تربیت فرزند صالح از چه مسیری می‌گذرد

آیت الله موسوی اصفهانی:

روحانیت نگران آینده نسل جدید است

امام جمعه همدان:

کمیته همکاریها تأثیر فراوانی در تعمیق هویت ایرانی-اسلامی دارد

چند خبر از فعالیت کمیته های شهرستانی خوزستان

ببینید: نام بزرگان در تاریخ ایران؛ از فردوسی تا شهیدشهریاری

امام جمعه همدان:

حضور طلاب طرح امین را در شهرستان‌ها باید تقویت کرد

هم‌نشینی روحانیون طرح امین مناطق قدس، ملارد و شهریار

مدیر حوزه علمیه کازرون:

40 مدرسه طرح امین در شهر کازرون فعال است

نگاه خوب رسانه ها به اخبار تربیتی

شماره (48) بولتن خبری ستاد همکاریها در آیینه رسانه ها منتشر شد

آیت الله اعرافی:

همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش الگوی موفق استفاده نظام از ظرفیت حوزه علمیه است

وزیر آموزش و پرورش:

دستیابی به «جامعه صالح» درگرو «مدرسه صالح» و تربیت «دانش آموزان تمام ساحتی» است