امروز : 1398/04/31
2019-07-22
شناسه خبر : 11125
تاریخ انتشار : 1397/12/25 10:03
بخش عمده ای از رشد علمی و معنوی همدان  حاصل  تلاش آیت الله طه محمدی است/ امیدواریم با حضور امام جمعه جدیدشاهد اعتلای  تعلیم و تربیت  اسلامی  باشیم

پیام مدیرکل آموزش و پرورش همدان به نمایندگان جدید و سابق ولی فقیه

بخش عمده ای از رشد علمی و معنوی همدان حاصل تلاش آیت الله طه محمدی است/ امیدواریم با حضور امام جمعه جدیدشاهد اعتلای تعلیم و تربیت اسلامی باشیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه ستاد همکاریها ، محمد پورداود، در پیامی به آیت الله محمدی نوشت؛ بدون تردید بخش عمده ای از رشد علمی و معنوی این خطه عام خیز و شهید پرور همدان  با هدایت و تلاش جناب عالی رقم خورده است

متن تقدیر نایب رئیس کمیته هماریهای حوزه و آموزش و پرورش استان همدان در ذیل می آید 

بسم الله الرحمن الرحیم

عالم جلیل القدر حضرت آیت الله طه محمدی

نماینده سابق ولی فقیه در استان

با سلام و احترام

تلاش ها و خدمات ارزشمند جناب عالی در طول۱۵ سال اخیر به عنوان نماینده ولی وفقیه در استان و امام جمعه همدان آثار ماندگاری را در پی داشته که مردم شریف و انقلابی استان هیچگاه آن را فراموش نخواهند کرد.

حضور موثر و نقش کلیدی حضرت عالی در پیشرفت و توسعه استان با توجه به نگاه دقیق به مسائل و حمایت از مسوولین اجرایی مشهود و مبرهن است.

بدون تردید بخش عمده ای از رشد علمی و معنوی این خطه از میهن اسلامی با هدایت و تلاش جناب عالی رقم خورده است.

این جانب بر خود فرض می دانم که از نقش پدرانه و تلاش های ماندگار حضرت عالی در استان به ویژه عنایت خاصی که به دستگاه تعلیم و تربیت استان داشتید، صمیمانه قدردانی نمایم.

امیدوارم در سایه الطاف الهی سلامت و سعادتمند باشید و مردم شریف استان بزرگ و تاریخی همدان همواره از وجود پربرکت جناب عالی بهره مند شوند.

*تبریک به نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان همچنین در پیام جداگانه ای  انتصاب حجت الاسلام والمسلیمن شعبانی را به عنوان نماینده ولی فقیه در استان تبریک گفت.

در این پیام آمده است خطاب به امام جمعه جدید همدان آمده است ،حسن انتصاب حضرت‌عالی را به عنوان نماینده معزز ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  که نشان از شایستگی و توانمندی جناب عالی دارد، تبریک عرض نموده، از خداوند متعال برای شما سلامتی، سعادت و توفیق روزافزون  آرزومندم.

بدون تردید حضور جناب عالی در جایگاه نمایندگی ولی فقیه و امامت جمعه منشا خیر و برکت برای دارالمجاهدین و دارالمومنین همدان خواهد شد.

این جانب با ابراز خرسندی از این انتصاب مبارک، امیدوارم با هدایت های حضرت عالی به عنوان پدر معنوی و محور وحدت و همبستگی در استان، شاهد رشد و اعتلای پایتخت تاریخ و تمدن ایران اسلامی در عرصه های مختلف به ویژه در عرصه تعلیم و تربیت باشیم.

گفتنی است ،طبق تفاهم نامه همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش، نمایندگان ولی فقیه در مراکز استانها به عنوان رئیس کمیته همکاریهای استان ایفای مسئولیت می نمایند و آیت الله طه محمدی از زمان تاسیس و تشکیل کمیته همکاری استانی این مسئولیت را در همدان برعهده داشته و تلاشهای قابل توجهی برای استفاده آموزش و پرورش استان از ظرفیت حوزه های علمیه و روحانیت انجام داد و از این پس، حجت الاسلام والمسلیمن شعبانی امام جمعه جدید همدان، ریاست کمیته همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش را با  ابلاغ رسمی وزیر و مدیر حوزه های علمیه بر عهده خواهد داشت. 

دبیر خانه ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش، ضمن تقدیر از زحمات نماینده سابق ولی فقیه و امام جمعه همدان انتصاب حجت الاسلام والمسلمین شعبانی  را به منصب مقدس امامت جمعه همدان تبریک گفته و برای این استاد جوان و پر انگیزه حوزه و دانشگاه، آرزوی توفیق و سربلندی می نماید و امیدواراست در دوران تصدی ایشان، شاهد شکوفایی هرچه بیشتر همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش برای تربیت نسلی متعهد و انقلابی باشیم.    


نشست مشترک ستاد اقامه نماز و کمیته همکاریهای همدان

بازدید دبیر کمیته همکاریهای استان ایلام از حوزه علمیه صاحب الزمان(عج)

فلسفه نماز جمعه را برای دانش آموزان تبیین کنید

تقدیر سرپرست وزارت آموزش و پرورش از اقامه نماز بر پل لندن

مردم به آموزش و پرورش اعتماد دارند

سعادت دانش آموز مسلمان در گرو عمل به آموزه های قرآنی است

آغاز دورجدید پذیرش سرباز طلبه درآموزش و پرورش

فلسفه تربیتی سند تحول بینادین، اسلامی و قرآنی است

فعالیت ها و خاطرات جذاب یک طلبه وظیفه در بین دانش آموزان

مردم ایران مردمی ریشه دار هستند/هر هفته میهمان یکی از مدارس برای اقامه نماز هستم

نخستین همایش ملی تحول در تربیت با رویکرد نهادینه سازی ارزش ها برگزار می شود

امام هشتم حافظ اقتصاد ادیان ابراهیمی

صحن تو پردیس زمین و زمان

در همکاری حوزه با آموزش و پرورش نیازمند طلاب علمی و خلاق هستیم

در کنار بُعد آموزشی فرزندان نباید از بُعد تربیتی آنان غافل شد

نشست کمیته همکاریهای استان زنجان برگزار شد

تصاویر / دیدار رؤسای دانشگاه های فرهنگیان کشور با آیات عظام مکارم شیرازی علوی گرگانی و مدیر حوزه های علمیه

دانشگاه فرهنگیان یکی از دو قطب مهم تولید علم و نوآوری و خلاقیت در بدنه آموزش و پرورش است.

مهر ماه امسال تعداد دانشجو معلمان و مهارت آموزان دانشگاه فرهنگیان از مرز یکصد هزار دانشجو خواهد گذشت

مراقبت از هوای نفس شرط اساسی معلمانی است که رسالت انبیاء را برعهده دارند