امروز : 1397/12/01
2019-02-20
شناسه خبر : 10917
تاریخ انتشار : 1397/09/13 12:53
 برنامه های گذشته را با نگاه تحولی ادامه خواهیم داد

دبیر جدید ستاد همکاریها؛

برنامه های گذشته را با نگاه تحولی ادامه خواهیم داد

ستاد همکاریها/ دبیر جدید ستاد همکاریها گفت: بدون تردید مسیر گذشته را با نگاه ادامه خواهیم داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه ستاد همکاریها، علیرضا حاجیان زاده در آیین تودیع و معارفه درون سازمانی که با حضور نماینده ویژه وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی در دبیرخانه ستاد همکاریها برگزار شد، اظهارداشت: با نگاهی به تاریخچه این ستاد می توان دریافت تلاش ها و زحمات حجت الاسلام والمسلمین ملکی و همکاران دبیرخانه موجب بقا، دوام و تداوم فعالیت های این ستاد بوده است 

علیرضا حاجیان زاده گفت ؛ تجربه نشان داده است با رفت و آمد دولت ها و جابجایی مدیران بسیاری ستادها ، شوراها یا کمیته ها که به حسب نگاه مسئول وقت ایجاد می شود پس از پایان مسئولیت های آنان  در لابه لای تصمیمات جدید مسئولان به کار خود پایان می دهند و ماموریت آنها تمام می شود.  

مشاورعالی وزیرآموزش و پرورش  افزود؛ از میان ستادهای موفق در آموزش و پرورش، دبیرخانه ستاد همکاریها به همت دبیر و کارکنان خدومش هر سال متحول تر از سال قبل به فعالیت های خود ادامه داده است.

وی که دارای بیش از دو دهه فعالیت مدیریتی در وزارت آموزش و پرورش است، ادامه داد: با وجود اینکه در عرصه های گوناکون تعلیم و تربیت مسئولیت داشته ام اما به عنوان یک طلبه یکی از دغدغه های ذهنی ام استفاده مطلوب آموزش و پرورش از ظرفیت های بی بدیل حوزه علمیه و اساتید و فضلای آن بوده و هست و بر این اساس در مسئولیت های قبلی نیز تلاش کرده ام به فراخور ماموریت ها از وجود حوزه و فضلا استفاده کنم.

حاجیان زاده با بیان اینکه عرصه همکاریها در هردونهاد از تنوع و فراوانی برخورداراست، بیان داشت؛ قطعا برنامه های گذشته که سالها برای آن زحمت کشیده شده و به نقطه مطلوبی رسیده است باید ادامه یاد و در این زمینه قائل به تحول و تداوم برنامه هاهستم.  

وی با بیان اینکه ، دبیری ستاد همکاریها را فرصتی برای ادای دین نسبت به دستگاه اهل بیت علیهم السلام می دانم گفت؛ به هیچ عنوان نگاه صرف حقوقی به این سمت ندارم بلکه خدارا شاکرهستم زمینه خدمت در حوزه علمیه ای که سالها در آن درس خوانده ام را برایم فراهم کرده است .  

وی افزود این مسئولیت امانتی است که به من سپرده شده  و امیدوارم همانطور که امروز با موفقیت و رشد و ارتقا آنرا از حجت الاسلام و المسلمین ملکی تحویل میگیرم بنده نیز با حفظ و ارتقا آنرا به دیگری تحویل دهم.

دبیر جدید ستاد همکاریها افزود: کارهای قبلی با کیفیّتی که دارد تداوم خواهد داشت و برنامه های تحول آفرین را در دستور کار خواهیم داد چرا که معتقدم همه همکاران در این دبیرخانه نقش کلیدی دارند و باید با استفاده از همین ظرفیت افق های پیش رو را پشت سر نهاد.

دبیر ستاد همکاریها گفت؛ طی نشست های جداگانه ای که با مدیر حوزه های علمیه و وزیر آموزش و پرورش داشته ام، هردو بزرگوار نسبت به این ستاد و دبیرخانه آن اهتمام دارند معمولا وزیرمحترم  در جلسات مهم تودیع و معارفه اگر خودشان حضور نداشته باشند نماینده ویژه اعزام می کنند و حضور مدیرکل دفتر وزارتی نشان از اهمیت موضوع دارد زیرا بسیاری معارفه هابدون حضور وزیر یا نماینده ویژه برگزار می گردد.  

انتهای پیام /

دست های مردم از نگاه پیامبرعظیم الشان اسلام

نماز با معرفت انسان را از سقوط شخصیتی نجات میدهد

دوره توانمند سازی مدیران و معاونین مدارس استان کرمانشاه برگزار شد

یک روحانی سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی استان ایلام شد

دوره توانمند سازی طلاب و معلمان آموزش و پرورش کردستان برگزار شد

قلک هایی از جنس ارادت به اهل بیت علیهم السلام

تداوم راه شهید ایرانمنش منوط به تربیت دانش آموزانی در خط انبیااست

آموزش و پرورش روی کمک حوزه های علمیه حساب باز کرده است.

همایش مدرسه تربیتی امام موسی صدر برگزار می شود

ویدیو/ افزایش سطح کیفی برنامه های تربیتی مدارس با همکاری حوزه های علمیه

هفتصد و 70 کارگاه آموزشی گفتمان دینی در مدارس با همکاری حوزه علمیه

سند تحول بنیادین میثاق تعلیم و تربیت اسلامی است

ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش اتاق اندیشه ورزی تعلیم و تربیت اسلامی است

چندرسانه‌ای/سفر مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش و دبیر ستاد همکاری‌ها به استان گلستان

محور برنامه های کمیته همکاری ها، سند تحول بنیادین است

کمیته همکاری ها ظرفیت خوبی برای فعالیت های اثر گذار در آموزش و پرورش است

... به جوانان عزیزم؛ در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی

ترمیم برخی عملکردها با توسل به حوزه و دانشگاه امکان پذیر است

کتابخانه مدرسه باقر العلوم ناحیه یک تبریز افتتاح شد

باید آموزش های خود را بومی سازی کنیم/ انسان بدون برنامه، کارنامه نخواهد داشت