امروز : 1398/02/04
2019-04-24
شناسه خبر : 10917
تاریخ انتشار : 1397/09/13 12:53
 برنامه های گذشته را با نگاه تحولی ادامه خواهیم داد

دبیر جدید ستاد همکاریها؛

برنامه های گذشته را با نگاه تحولی ادامه خواهیم داد

ستاد همکاریها/ دبیر جدید ستاد همکاریها گفت: بدون تردید مسیر گذشته را با نگاه ادامه خواهیم داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه ستاد همکاریها، علیرضا حاجیان زاده در آیین تودیع و معارفه درون سازمانی که با حضور نماینده ویژه وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی در دبیرخانه ستاد همکاریها برگزار شد، اظهارداشت: با نگاهی به تاریخچه این ستاد می توان دریافت تلاش ها و زحمات حجت الاسلام والمسلمین ملکی و همکاران دبیرخانه موجب بقا، دوام و تداوم فعالیت های این ستاد بوده است 

علیرضا حاجیان زاده گفت ؛ تجربه نشان داده است با رفت و آمد دولت ها و جابجایی مدیران بسیاری ستادها ، شوراها یا کمیته ها که به حسب نگاه مسئول وقت ایجاد می شود پس از پایان مسئولیت های آنان  در لابه لای تصمیمات جدید مسئولان به کار خود پایان می دهند و ماموریت آنها تمام می شود.  

مشاورعالی وزیرآموزش و پرورش  افزود؛ از میان ستادهای موفق در آموزش و پرورش، دبیرخانه ستاد همکاریها به همت دبیر و کارکنان خدومش هر سال متحول تر از سال قبل به فعالیت های خود ادامه داده است.

وی که دارای بیش از دو دهه فعالیت مدیریتی در وزارت آموزش و پرورش است، ادامه داد: با وجود اینکه در عرصه های گوناکون تعلیم و تربیت مسئولیت داشته ام اما به عنوان یک طلبه یکی از دغدغه های ذهنی ام استفاده مطلوب آموزش و پرورش از ظرفیت های بی بدیل حوزه علمیه و اساتید و فضلای آن بوده و هست و بر این اساس در مسئولیت های قبلی نیز تلاش کرده ام به فراخور ماموریت ها از وجود حوزه و فضلا استفاده کنم.

حاجیان زاده با بیان اینکه عرصه همکاریها در هردونهاد از تنوع و فراوانی برخورداراست، بیان داشت؛ قطعا برنامه های گذشته که سالها برای آن زحمت کشیده شده و به نقطه مطلوبی رسیده است باید ادامه یاد و در این زمینه قائل به تحول و تداوم برنامه هاهستم.  

وی با بیان اینکه ، دبیری ستاد همکاریها را فرصتی برای ادای دین نسبت به دستگاه اهل بیت علیهم السلام می دانم گفت؛ به هیچ عنوان نگاه صرف حقوقی به این سمت ندارم بلکه خدارا شاکرهستم زمینه خدمت در حوزه علمیه ای که سالها در آن درس خوانده ام را برایم فراهم کرده است .  

وی افزود این مسئولیت امانتی است که به من سپرده شده  و امیدوارم همانطور که امروز با موفقیت و رشد و ارتقا آنرا از حجت الاسلام و المسلمین ملکی تحویل میگیرم بنده نیز با حفظ و ارتقا آنرا به دیگری تحویل دهم.

دبیر جدید ستاد همکاریها افزود: کارهای قبلی با کیفیّتی که دارد تداوم خواهد داشت و برنامه های تحول آفرین را در دستور کار خواهیم داد چرا که معتقدم همه همکاران در این دبیرخانه نقش کلیدی دارند و باید با استفاده از همین ظرفیت افق های پیش رو را پشت سر نهاد.

دبیر ستاد همکاریها گفت؛ طی نشست های جداگانه ای که با مدیر حوزه های علمیه و وزیر آموزش و پرورش داشته ام، هردو بزرگوار نسبت به این ستاد و دبیرخانه آن اهتمام دارند معمولا وزیرمحترم  در جلسات مهم تودیع و معارفه اگر خودشان حضور نداشته باشند نماینده ویژه اعزام می کنند و حضور مدیرکل دفتر وزارتی نشان از اهمیت موضوع دارد زیرا بسیاری معارفه هابدون حضور وزیر یا نماینده ویژه برگزار می گردد.  

انتهای پیام /

مدیران و مربیان مرتبط با برنامه ستاد همکاریها گرد هم آمدند

ثمره تعلیم و تربیت بهره مندی از برکات درخت طوبی است

بالندگی نسل آینده در گرو حفظ حرمت معلمان است

شخصیت امام مهدی عج از نگاه اهل بیت علیهم السلام و فضیلت منتظران ظهور

درسهای تربیتی زندگی از محضر حضرت علی اکبر

جوانان ما،یک دوره پر نور و شکوفایی را سپری می کنند

انتظار پیامبر اسلام و اهل بیت علیهم السلام از جوانان امروز

امام جمعه گرگان هزینه ساخت دو مدرسه در آق قلا و گمیشان را تقبل کرد

بشارت بهشت به کسانی که جلوی "ضرر" سیل را می گیرند

نقش آموزش و پرورش در فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی بی بدیل است

بررسی ها نشان می دهد مدارس طرح امین آسیب های اجتماعی را کنترل کرده اند

یک هزار و 500 دانش آموز با ویژگی های منتظران امام مهدی "عج" آشنا می شوند

از ظرفیت طلاب بومی برای پیوند مسجد ومدرسه بهره می بریم

جلوه های اهمیت تشکیل ستاد همکاریها/تشکیل شورای فقهی تعلیم و تربیت وهیئت اندیشه ورز در آینده نزدیک

اولین مدرسه حج روحانیون اهل سنت کشور افتتاح شد

نشست اعضای قطب 5 ستاد همکاریها در سال 98 برگزار شد

دست هایی که ملکوتی شدند

نگاه تربیتی رسانه ها به اخبار ستاد همکاریها

پاسدار از نگاه رسول اعظم اسلام و امام علی علیه السلام

امام حسین علیه السلام، گوهر بى بديل آفرينش