امروز : 1397/09/24
2018-12-15
شناسه خبر : 10917
تاریخ انتشار : 1397/09/13 12:53
 برنامه های گذشته را با نگاه تحولی ادامه خواهیم داد

دبیر جدید ستاد همکاریها؛

برنامه های گذشته را با نگاه تحولی ادامه خواهیم داد

ستاد همکاریها/ دبیر جدید ستاد همکاریها گفت: بدون تردید مسیر گذشته را با نگاه ادامه خواهیم داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه ستاد همکاریها، علیرضا حاجیان زاده در آیین تودیع و معارفه درون سازمانی که با حضور نماینده ویژه وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی در دبیرخانه ستاد همکاریها برگزار شد، اظهارداشت: با نگاهی به تاریخچه این ستاد می توان دریافت تلاش ها و زحمات حجت الاسلام والمسلمین ملکی و همکاران دبیرخانه موجب بقا، دوام و تداوم فعالیت های این ستاد بوده است 

علیرضا حاجیان زاده گفت ؛ تجربه نشان داده است با رفت و آمد دولت ها و جابجایی مدیران بسیاری ستادها ، شوراها یا کمیته ها که به حسب نگاه مسئول وقت ایجاد می شود پس از پایان مسئولیت های آنان  در لابه لای تصمیمات جدید مسئولان به کار خود پایان می دهند و ماموریت آنها تمام می شود.  

مشاورعالی وزیرآموزش و پرورش  افزود؛ از میان ستادهای موفق در آموزش و پرورش، دبیرخانه ستاد همکاریها به همت دبیر و کارکنان خدومش هر سال متحول تر از سال قبل به فعالیت های خود ادامه داده است.

وی که دارای بیش از دو دهه فعالیت مدیریتی در وزارت آموزش و پرورش است، ادامه داد: با وجود اینکه در عرصه های گوناکون تعلیم و تربیت مسئولیت داشته ام اما به عنوان یک طلبه یکی از دغدغه های ذهنی ام استفاده مطلوب آموزش و پرورش از ظرفیت های بی بدیل حوزه علمیه و اساتید و فضلای آن بوده و هست و بر این اساس در مسئولیت های قبلی نیز تلاش کرده ام به فراخور ماموریت ها از وجود حوزه و فضلا استفاده کنم.

حاجیان زاده با بیان اینکه عرصه همکاریها در هردونهاد از تنوع و فراوانی برخورداراست، بیان داشت؛ قطعا برنامه های گذشته که سالها برای آن زحمت کشیده شده و به نقطه مطلوبی رسیده است باید ادامه یاد و در این زمینه قائل به تحول و تداوم برنامه هاهستم.  

وی با بیان اینکه ، دبیری ستاد همکاریها را فرصتی برای ادای دین نسبت به دستگاه اهل بیت علیهم السلام می دانم گفت؛ به هیچ عنوان نگاه صرف حقوقی به این سمت ندارم بلکه خدارا شاکرهستم زمینه خدمت در حوزه علمیه ای که سالها در آن درس خوانده ام را برایم فراهم کرده است .  

وی افزود این مسئولیت امانتی است که به من سپرده شده  و امیدوارم همانطور که امروز با موفقیت و رشد و ارتقا آنرا از حجت الاسلام و المسلمین ملکی تحویل میگیرم بنده نیز با حفظ و ارتقا آنرا به دیگری تحویل دهم.

دبیر جدید ستاد همکاریها افزود: کارهای قبلی با کیفیّتی که دارد تداوم خواهد داشت و برنامه های تحول آفرین را در دستور کار خواهیم داد چرا که معتقدم همه همکاران در این دبیرخانه نقش کلیدی دارند و باید با استفاده از همین ظرفیت افق های پیش رو را پشت سر نهاد.

دبیر ستاد همکاریها گفت؛ طی نشست های جداگانه ای که با مدیر حوزه های علمیه و وزیر آموزش و پرورش داشته ام، هردو بزرگوار نسبت به این ستاد و دبیرخانه آن اهتمام دارند معمولا وزیرمحترم  در جلسات مهم تودیع و معارفه اگر خودشان حضور نداشته باشند نماینده ویژه اعزام می کنند و حضور مدیرکل دفتر وزارتی نشان از اهمیت موضوع دارد زیرا بسیاری معارفه هابدون حضور وزیر یا نماینده ویژه برگزار می گردد.  

انتهای پیام /

اعضای کمیته همکاریهای بابل گرد هم آمدند

فرهنگیان به کمک حمایت از کالای ایرانی می آیند

نشست صمیمی دانش آموزان با امام جمعه یاسوج

از مسئولیت هفته نامه پرتیراژ"نگاه"تا تشکیل ستاد معرفت اهل بیت علیهم السلام

دوره توانمندسازی مدیران مدارس تهران برای ترویج فرهنگ اقامه نماز

برگزاری دوره های آموزشی احکام نماز و وضو در مدارس شهرستان تفرش

ارزش های انقلاب در سایه تعلیم و تربیت حفظ می شود

"طرح امین" نمونه بارز همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش است

مدارس طرح امین در راستای ساحت اعتقادی،عبادی و اخلاقی سند تحول بنیادین است

نیم نگاهی به دیدگاههای معاونین حوزه در خصوص همکاریها

حیات و ارتقا ستاد درگرو همراهی مسئولان هر دونهاد است

وزیرآموزش وپرورش معتقد به اصول اسلام و تعامل با حوزه است/ کارنامه ستاد همکاریها قابل قبول است

گفتمان دینی با موضوع «نماز وسلامت روان» در آشتیان

دوره توانمندسازی ائمه جماعات مدارس« طرح مفتاح» در شهرضا برگزارشد

حکم انتصاب دبیرجدید ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش ابلاغ شد

گزارش تصویری/معارفه‌ی دبیر جدید ستاد همکاری‌ها در شورای معاونین مرکز مدیریت حوزه‌های علمیّه

دوره آموزشی توانمندسازی سازی معلّمان کلاس سوم ابتدایی شهرستان تیران اصفهان

از تعطیلی مهم ترین سخنرانی تاریخ عصرما تا آخرین نماز امام خمینی

آموزش و پرورش مدارس را به نمازخوانی نوجوانان مزین کند

عزت کشور در گرو آموزش و پرورش پویا است