امروز : 1398/01/03
2019-03-23
شناسه خبر : 10627
تاریخ انتشار : 1397/04/06 15:01
نیازمند آموزش سند تحول  به دست اندرکاران تعلیم و تربیت در مناطق مختلف کشور هستیم

معاون اموراستان ها در دیدار با امام جمعه کرج

نیازمند آموزش سند تحول به دست اندرکاران تعلیم و تربیت در مناطق مختلف کشور هستیم

حجت الاسلام درودی معاون امور استان های دبیر خانه ستاد همکاری ها ،با نماینده ولی فقیه و رییس ستاد همکاری های حوزه وآموزش و پرورش استان البرز دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع دبیرخانه ستاد همکاری ها  در این دیدار که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان البرز برگزارشد ، حجت الاسلام درودی ضمن تقدیر از حمایت های آیت الله حسینی همدانی از گسترش همکاری های حوزه وآموزش و پرورش اظهارداشت: نظام تعلیم و تربیت ما در مسیری که سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ترسیم کرده است و در راستای تعلیم و تربیت تمام ساحتی حرکت کند و دراین راستا نیازمند  آشنایی و آموزش سند تحول  به دست اندرکاران تعلیم و تربیت در مناطق مختلف کشور هستیم. 

وی با ارائه گزارشی در خصوص برگزاری دوره توجیهی – آموزشی آشنایی با سند تحول بنیادین اظهارداشت: دوره آموزشی مدرسین سند تحول بنیادین در استان قم برگزار شد و بنا داریم دوره تکمیلی ویژه مدرسین را برگزار کنیم و در صورت نیاز مراکزاستان ها نفرات بیشتری  را برای دوره مدرسی سند تحول معرفی خواهند کرد .

 وی با اشاره به ضرورت توجه دستگاه تعلیم و تربیت به دانش و پژوهش اظهارداشت: کتاب تربیت از منظر نهج البلاغه که توسط معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان البرز تدوین شده است ، دارای محتوای مناسب و خوبی است که می تواند در راستای تربیت دانش آموزان و در قالب ساحت های ششگانه سند تحول بنیادین در اختیار دانش آموزان قرار گیرد.

در این جلسه مقرر شد نشست مشترکت کمیته های همکاری استان های تهران ، شهرستان های تهران و البرز برگزار شود و ضمن دعوت از مبلغین طرح امین و روشنا ،الله حسینی همدانی  به عنوان سخنران این نشست انتظارات و وظایف و برنامه های مبلغین را تبیین وتشریح نمایند.

آیت الله حسینی همدانی ،رییس کمیته همکاری های حوزه وآموزش و پرورش استان البرزنیز ، با اشاره به برنامه ها واقدامات کمیته همکاری های استان در خصوص ضرورت برنامه ریزی برای همکاری بیش از پیش حوزه و آموزش و پرورش ، استفاده از ظرفیت حوزه های علمیه در توانمندسازی مربیان ، برگزاری دوره های توجیهی - آموزش ویژه مبلغین را خواستار شد .

در ادامه مسعود مهران نیا معاون پرورشی و فرهنگی و دبیر کمیته همکاری های حوزه وآموزش و پرورش استان البرز گزارشی از عملکرد کمیته همکاری های استان ارائه نمود.سه درس مهم زندگی از پدر امت

توصیه های قرآن و اهلبیت علیهم السلام پیرامون آداب دید و بازدید ، میهمانی و صله رحم

تحقق سند تحول بنیادین در گروعمل به بیانیه گام دوم است

نشست اعضای کمیته همکاریهای استان ایلام برگزار شد

وقتی فقيهان، راويان و عالمان بزرگ گرد وجود مبارك امام هفت ساله حلقه زدند

کارگاه آموزشی روحانیون مجری طرح روشنا

بخش عمده ای از رشد علمی و معنوی همدان حاصل تلاش آیت الله طه محمدی است/ امیدواریم با حضور امام جمعه جدیدشاهد اعتلای تعلیم و تربیت اسلامی باشیم

ملكوت؛میعادگاه ملاقات شهيدان شاهد

آموزش‌وپرورش چشم امید نظام در اجرای گام دوم انقلاب است

کاردر آموزش و پرورش مجاهدت فرهنگی است

دوره توانمند سازی طلاب شاغل در آموزش و پرورش خراسان شمالی برگزار شد

مشروح گزارش چهارمین دیداروزیرآموزش و پرورش با مراجع عظام تقلید

از دانش آموزان نخبه قرآنی شهرستان اسکو تجلیل شد

هیئت های اندیشه ورز در مدارس شهر تهران مستقر می شوند

آماده کردن مردم نسبت به غیبت حضرت مهدی علیه السلام رسالت خطیر امام هادی

به کمپین "نوروز را بی تکلف برگزارکنیم" بپیوندید

تحصیل 9 هزار دانش آموز خوزستانی در مدارس امین

دولت همیشه برای نهاد روحانیت و مرجعیت احترام قائل بوده / نیازمند پشتوانه فکری حوزه های علمیه هستیم

کتب آموزشی را بادقت بررسی کنید / از امام زمان استمداد بطلبید

از اینکه وزیری معتقد و ولایی در راس آموزش و پرورش است خرسندیم